Hakkımızda

Fonsiyon Ve Mimari Yapısı İle

Üzerinizde Etki Bırakacak Projeler Tasarlıyoruz.

2006 yılından beri topladığımız tecrübelerle kurulan Orka İç Mimarlık, kurulduğu yıldan bu zamana İç Mimari, Fuar Standı, Özel Mobilya Tasarım ve 3 Boyutlu Modelleme ana konularında çalışan uzman bir ekibin bir araya gelmesi ile hizmet vermektedir.

Vizyon olarak; İç Mimari, Mimarlık, 3D Modelleme, Özel Mobilya Tasarım ve Üretim konularında faaliyet göstermektedir. İç ve dış mekân arasında güçlü bir bütünlük sağlayan; mekânları insan yaşamını şekillendiren en önemli unsur olarak gören, günümüz esnek, dönüşebilen mimari tasarım anlayışı ile yola çıkmak, hep yeni ürünler yaratma çabası içerisinde bulunmak, kendini tekrarlamamak, hem kendimize hem çevremize bir katkıda bulunabilmek öncelikli amaçlarımızdır. Bu amaçlara ulaşmada, tasarım aşamasından uygulamanın son anına kadar aynı detaycılıkla çalışarak, hem yaratılan projenin somutlaştırılmasında beklentilerin karşılanması, hem de her projede yeni bir şeyler gerçekleştirmektedir. Bu da Orka İç Mimarlık olarak tasarıma olan geniş bakış açımızı yansıtmaktadır.

Tasarım; bilgi birikimi, vizyon ve yaratıcılık gerektirir. Orka İç Mimarlık bir araya getirdiği uzman kadro ile bu unsurları yakalamış ve profesyonel çözümler sunmak için kurulmuştur. Bölgesinde bulunan birçok Mimarlık Ofisiyle çözüm ortaklığına devam etmektedir. Amacımız; en iyi ve en güzeli ekonomik ve profesyonel şekilde sunabilmek, geleceğe ışık tutan sağlam projeler ve uygulamalar yapmaktır.

image
image